
Модуль резервування

Характеристики продукту
- -

Опис
Резервування пристрою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,9 кг |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Зі світлодіодною індикацією | істинний |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | QUINT-ORING/24DC/2X40/1X80 |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 66 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 983 ₴




