
Буферний модуль

Характеристики продукту
- Для монтажу на DIN-рейки
- Буферний конденсатор замість акумулятора
- Практичні пружинні з'єднувачі

Опис
PULS UF20.241 / Буферні модулі компенсують короткочасні перебої з живленням від мережі 24 В постійного струму. Енергія накопичується в необслуговуваних електролітичних конденсаторах, що дозволяє працювати за температур до +70°C. Вони підключаються паралельно до мережі 24 В постійного струму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 740 г |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга | 24 - 28,8 В постійного струму В |
| Максимальна вхідна напруга | 30 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | РОЗМІР UF20.241 |
| Мінімальна вхідна напруга | 22,5 В постійного струму |
| Технічні характеристики ДБЖ | Конденсатори для зберігання енергії |
| Ширина вироби | 64 мм |
| вихід | пружинний затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 283 ₴



