
Акумулятор Phoenix Contact QUINT-BUFFER/24DC/20 2866213, 24 В постійного струму, 22,5 - 30 В постійного струму, 20 А 6072686
33 933 ₴
- В наявності
- Код: 6072686
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор Phoenix Contact QUINT-BUFFER/24DC/20 2866213
Характеристики продукту
- Вбудований діод знижує експлуатаційні витрати завдяки розв'язанню навантажень
- Оптимізоване керування батареєю та сигналізація
- Вбудований таймер
Опис
Phoenix Contact 2866213 / Блок живлення QUINT BUFFER забезпечує живлення пристроїв 24 В навіть під час відключення електроенергії. Вбудований конденсатор буферизує енергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phoenix Contact |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | істинний |
| Висота | 130,05 мм мм |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму output) |
| Глибина | 131,75 мм |
| Запчастина | ЛОЖЬ |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 28,5 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | QUINT-BUFFER/24DC/20 |
| Мінімальна вхідна напруга | 22,5 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 64 x 130 x 125 мм - |
| Тип аксесуара/запасної частини | Інший |
| Час переходу за повного навантаження | 0,2 сек |
| Ширина | 64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 933 ₴
