
24 В постійного струму 12 Аг
Характеристики продукту
- 24V/DC / 12Ah
- З вбудованим датчиком температури
Опис
WAGO 787-873 / Вбудована свинцево-гелева батарея з системами живлення UPS.
Характеристика
- Можна підключити до блоку керування USV 787-870 або 787-875 (лише 787-872)
- Паралельне підключення можливе для збільшення часу буферизації
- З вбудованим датчиком температури NTC K164
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Ваги | 10600 г |
| Глибина продукту | 217,5 мм |
| Кількість виходів | 2 х |
| Кількість сполук, захищених від перенапруги | 2 |
| Мoдель | Інший |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Технічні характеристики ДБЖ | Панель параметрів |
| Ширина | 120,5 |
| висота продукту | 239 мм |
| зв'язку | 0,08 - 2,5 мм2 (серія WAGO 231) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴

