
Модуль резервування, пофарбований

Характеристики продукту
- -

Опис
Резервування пристрою. Безперервний моніторинг та розв'язка вхідної напруги. Економія енергії завдяки розв'язці MOSFET. Захист від перенапруги на виході понад 30 В постійного струму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,4 кг |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 26 В постійного струму |
| Мінімальна вихідна напруга | 8 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 32 x 130 x 125 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 32 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴







