
Джерело живлення Siemens SITOP DC-USV-MODUL 6A DC 24V ДБЖ 6EP19312DC21, 24 В/DC, 22 - 29 В/DC, 6 A 6072699
17 133 ₴
- В наявності
- Код: 6072699
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ДБЖ Siemens SITOP DC-USV-MODUL 6A DC 24V 6EP19312DC21

Характеристики продукту
- Вбудоване керування батареєю
- Світлодіодні сигнали сповіщення
Опис
Поєднання модуля ДБЖ постійного струму з принаймні одним силовим модулем та блоком живлення SITOP дозволяє подолати тривалі перебої в мережі без будь-яких перебоїв!
Характеристика
- Тривалий час роботи від акумулятора забезпечується вбудованим керуванням акумулятором
- Функції захисту та моніторингу забезпечують високу надійність
- Сигнал сповіщення через зелені/жовті/червоні світлодіоди та безпотенційний контакт реле
- Сигнал звітності доступний опціонально через послідовний або USB-порт
- Підтримка автоматичного перезавантаження промислових комп'ютерів
- Рівень радіоперешкод класу B та висока завадостійкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,4 кг |
| Вихідний струм | 0 - 6 А |
| Вхідна напруга | 22 - 29 В постійного струму В |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Кількість під'єднань із резервним живленням від батареї | 2 |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Маса | 0,4 кг/м |
| Модель із каталогу виробника | SITOP DC-USV-MODUL 6A DC 24V |
| Тип продукту | Промислові ДБЖ |
| Ширина вироби | 50 мм |
| висота продукту | 125 мм |
| зв'язку | Гвинтове з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 133 ₴

