
Акумулятор Siemens SITOP UPS1100 6EP41340GB000AY0
Характеристики продукту
- -
Опис
Акумуляторний модуль ємністю 7 Аг (настінний) без обслуговування для джерел безперебійного живлення постійного струму, SITOP UPS1600, 10 A та 20 A. Інтелектуальне керування акумулятором: UPS1600 заряджає UPS1100 за оптимальної температури подрібнення. Характеристики заряджання контролюються та контролюються через Energy Storage Link. Стан (дані та діагностична інформація) підключених акумуляторних модулів можна підключати паралельно для підвищення ефективності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Акумуляторний модуль SITOP UPS1100 з інтегрованою електронікою
- Інтелектуальне управління батареєю
Комплект поставки
- Модуль акумулятора
Коментарі
Під час зберігання, монтажу та експлуатації необхідно дотримуватися відповідних стандартів DIN/VDE або національних норм (наприклад, VDE 0510 частина 2/EN 50272-2).
Розташування акумулятора Furausreichende Be- та вентиляція.
Можливе наявність має бути видалено щонайменше на 50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6100 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму output) |
| Максимальна вхідна напруга | 29 В постійного струму |
| Максимальний струм/напруга | 40 А |
| Модель із каталогу виробника | SITOP UPS1100 |
| Ширина вироби | 186 мм |
| зв'язку | Гвинтове з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴

