
ДБЖ Phoenix Contact QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/20 на DIN-рейку, 24 В/DC, 24 В/DC, 32,9 A 6072707
24 483 ₴
- В наявності
- Код: 6072707
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ДБЖ Phoenix Contact QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/20 на DIN-рейку

Характеристики продукту
- Великий запас потужності POWER BOOST
- Оптимальне використання часу буферизації
- Профілактичний моніторинг акумулятора
- Швидка зарядка акумулятора
- Численні функції сигналізації та параметризації
- Технологія SFB (селективне вимикання запобіжників)
- Роз'єм зв'язку порту передачі даних.
Опис
Phoenix Contact 2320238 / Джерело безперебійного живлення для застосувань 24 В/постійного струму. Технологія IQ забезпечує максимальну доступність системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,6 кг |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму В |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 30 В постійного струму |
| Маса | 0,601 кг/м |
| Мінімальна вихідна напруга | 18 В постійного струму |
| Номінальна потужність, Вт | 480 Вт |
| Тип продукту | ДБЖ на DIN-рейці |
| Ширина вироби | 40 мм |
| висота продукту | 130 мм |
| зв'язку | Вставний гвинтовий з'єднувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 483 ₴

