
Опис
Буферний модуль SITOP PSU8600 BUF8600 від 4s до 4s/40A з конденсаторами, що не потребують обслуговування. Буферні модулі SITOP BUF8600 з накопичувачем енергії, що не потребує обслуговування, є частиною системи SITOP PSU8600 та надійно оновлюють живлення від мережі до 4 секунд при 24 В постійного струму та повному навантаженні 40 А. Блок живлення постійного струму автоматично компенсує збій живлення. До базового блоку SITOP PSU8600 можна підключити до двох модулів, які можна вільно комбінувати з буферами BUF8600. Підключення здійснюється у верхній частині модулів без втрати проводки за допомогою системи Clip Link, штекерів для системних даних та блоку живлення. Унікальна модульна система живлення PSU8600 з повною інтеграцією встановлює нові стандарти надійності та ефективності встановлення TIA.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| SNMP | ЛОЖЬ |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Захист від перенапруги | Розподільна шафа |
| Модель із каталогу виробника | 6EP4293-8HB00-0XY0 |
| Тип продукту | Буферний модуль ДБЖ |
| Ширина вироби | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴

