
Опис
Джерело безперебійного живлення SITOP UPS1600 40A USB з портом USB (вхід: 24 В постійного струму; вихід: 24 В/40 А постійного струму). Акумуляторні модулі SITOP UPS1600 UPS1100 є ідеальним доповненням до будь-якого джерела живлення 24 В. Вони перекривають збої в електромережі для годин безперебійної роботи, гарантуючи працездатність установки. Інтелектуальне керування акумуляторами автоматично розпізнає джерело живлення UPS1100, забезпечує оптимальну зарядку та постійно контролює температуру. Компактні модулі UPS1600 захищені від перевантаження, наприклад, від пускового струму промислових комп'ютерів. Повідомлення про стан відображаються через сигнальні контакти. Залишатися на зв'язку також можна через порт USB. SITOP UPS Manager дозволяє легко контролювати та налаштовувати ваш ДБЖ постійного струму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SNMP | ЛОЖЬ |
| Висота | 139 мм мм |
| Вихідна ефективна потужність | 960 Вт |
| Глибина продукту | 150 мм |
| Маса | 0,65 кг/м |
| Підходить для мережевого керування | ЛОЖЬ |
| Тип продукту | система безперебійного живлення |
| Ширина вироби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 883 ₴

