
Опис
Джерело безперебійного живлення SITOP UPS1600 40A Ethernet/PROFINET з інтерфейсом Ethernet/PROFINET/OPC UA Server/Web. Вхід: 24 В постійного струму; Вихід: 24 В/40 А постійного струму. Акумуляторні модулі SITOP UPS1600 UPS1100 є ідеальним доповненням до будь-якого джерела живлення 24 В. Вони рятують від збоїв в електромережі протягом кількох годин та забезпечують безперебійну роботу системи. Інтелектуальне керування акумуляторами автоматично розпізнає джерело живлення UPS1100 та забезпечує оптимальну зарядку та постійний моніторинг температури. Компактні модулі UPS1600 пропонують нові можливості для діагностики та системної інтеграції. Два порти Ethernet/PROFINET можна легко підключити до ПК або ПЛК по всьому світу. Повна інтеграція TIA забезпечує зручне проектування на порталі TIA та підтримує попередньо підготовлені блоки для підключення S7 та WinCC для швидкої візуалізації. Вбудований веб-сервер та SITOP UPS Manager також спрощують моніторинг та налаштування систем ПК, наприклад, вимкнення кількох комп'ютерів за принципом "головний-підлеглий".
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| SNMP | ЛОЖЬ |
| Висота | 139 мм мм |
| Вихідна ефективна потужність | 960 Вт |
| Глибина продукту | 150 мм |
| Маса | 0,7 кг/м |
| Підходить для мережевого керування | ЛОЖЬ |
| Тип продукту | система безперебійного живлення |
| Ширина вироби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 008 ₴

