
Опис
Модуль безперебійного живлення SITOP DC 24V/15A з послідовним інтерфейсом Вхід: DC 24V/16A Вихід: DC 24V/15A Це джерело безперебійного живлення з акумуляторними модулями є ідеальним доповненням до всіх джерел живлення 24V. Воно долає тривалі перебої в електропостачанні тривалістю кілька годин, забезпечуючи безперебійну роботу системи. Навіть якщо потрібен вищий буферний струм, ДБЖ постійного струму з необслуговуваними свинцево-кислотними акумуляторами забезпечують оптимальну безпеку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| SNMP | ЛОЖЬ |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна ефективна потужність | 360 Вт |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Маса | 0,45 кг/м |
| Підходить для мережевого керування | ЛОЖЬ |
| Тип продукту | система безперебійного живлення |
| Ширина вироби | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 283 ₴

