
Опис
RUTX11 – найпотужніший пристрій у серії RUTX. Завдяки розширеним апаратним інтерфейсам його можна використовувати в енергоємних промислових застосуваннях, де швидкість та довговічність є ключовими факторами. 4G (LTE) – CAT 6 DL зі швидкістю до 300 Мбіт/с, синхронно з 4 портами Ethernet 1 Гбіт/с, забезпечує безперебійну передачу даних. Чотириядерний процесор ARM Cortex A7 717 МГц та 256 МБ оперативної пам'яті DDR3 забезпечують безперебійний запис даних VPN. Якби це був енергоємний корпоративний офіс для цифрових вивісок з роздільною здатністю 8k HDTV, RUTX11 міг би легко з цим впоратися. Крім того, Bluetooth LE дозволяє пряме підключення датчиків до маршрутизатора, спрощуючи всю екосистему рішення.
Найпотужніший та найефективніший пристрій у лінійці продуктів Teltonika Networking. Оснащений двома SIM-картками, чотирма гігабітними портами Ethernet, дводіапазонним AC WiFi, Bluetooth LE та інтерфейсами USB, RUTX11 постачається з повним програмним забезпеченням RutOS та функціями безпеки. Ідеально підходить для передових промислових та бізнес-застосунків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Найпотужніший та найефективніший пристрій у лінійці продуктів Teltonika Networking. Оснащений двома SIM-картками, чотирма гігабітними портами Ethernet, дводіапазонним AC WiFi, Bluetooth LE та інтерфейсами USB, RUTX11 постачається з повним програмним забезпеченням RutOS та функціями безпеки. Ідеально підходить для передових промислових та бізнес-застосунків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100/1000 Мбіт/с) USB |
| Ваги | 1 кг |
| Кількість WAN-портів 10/100/1000 Мбіт/с | 1 х |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 х |
| Тип продукту | Wi-Fi роутер |
| Швидкість передавання даних WLAN | 300 Мбіт/с |
| Ширина вироби | 115 мм |
| висота продукту | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 758 ₴

