
Опис
Цей потужний LTE-роутер розроблений як основне/резервне джерело інтернету, де потрібне стабільне з'єднання та висока пропускна здатність даних. Оснащений двома портами для SIM-карток та чотирма гігабітними портами Ethernet, RUTX09 включає все передове програмне забезпечення RutOS та функції безпеки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Маршрутизатор RUTX09
- Євро блок живлення
- 2 антени LTE (поворотні, SMA чоловічі)
- 1 x антена ГНСС
- Кабель Ethernet (1,5 м)
- QSG (Короткий посібник з початку роботи)
- Пакувальна коробка
- Набір
- Маршрутизатор RUTX09
- Євро блок живлення
- 2 антени LTE (поворотні, SMA чоловічі)
- 1 x антена ГНСС
- Кабель Ethernet (1,5 м)
- QSG (Короткий посібник з початку роботи)
- Пакувальна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100/1000 Мбіт/с) USB |
| Ваги | 1 кг |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 4 х |
| Модель із каталогу виробника | РУТХ09 |
| Тип продукту | LAN-маршрутизатор |
| Ширина вироби | 95 мм |
| висота продукту | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 308 ₴

