
Перетворювачі постійного струму Orion IP67 24/12-100

Характеристики продукту
- Водонепроникний, ударостійкий та вогнестійкий
- Режим гикавки
- Широкий діапазон вхідної напруги
Опис
Повністю закритий: водонепроникний, ударостійкий та вогнестійкий
Вода, олія чи бруд не можуть пошкодити перетворювач постійного струму Orion IP67. Корпус виготовлений з литого під тиском алюмінію, а електроніка покрита смолою.
Надзвичайно довгі вхідні та вихідні кабелі
Завдяки кабелям довжиною 1,8 м, у більшості випадків додаткові подовжувачі не потрібні. Це забезпечує безпечну роботу в зонах, що вимагають захисту IP67.
Широкий діапазон вхідної напруги
Завдяки діапазону вхідної напруги від 15 до 40 В, забезпечується стабільна вихідна потужність під час перенапруги або перенапруги, спричиненої іншими пристроями, підключеними до того ж акумулятора.
Захист від перегріву
Може використовуватися в гарячому середовищі, такому як машинне відділення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Оріон IP65
- 2 вхідних та 2 вихідних кабелі, довжина 1,8 м
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперервний струм | 100 А |
| Ваги | 2150 г |
| Вихідна напруга | 12 В output) |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму В |
| Максимальна ефективність | 96% |
| Максимальний вихідний струм | 100 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 18 |
| Ширина вироби | 127 мм |
| висота продукту | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 158 ₴


