
Опис
Перетворювач постійного/змінного струму з функцією заряджання. Справжня синусоїда (THD< 3%). Zabezpieczenie przed zamianą biegunów akumulatora, przepięcie, przegrzanie, "Low Battery Alarm" i rozładowaniem do podłączonego akumulatora poprzez "shutdown". Złącze akumulatora za pomocą zacisków śrubowych. Z wyłącznikiem. Chłodzenie za pomocą wentylatora. Funkcja obciążenia szczytowego do podwójna moc znamionowa do zastosowań z wysokim prądem włączeniowym np. obciążenia silników. Regulowana częstotliwość napięcia wyjściowego i.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Синусоїдальний вихід у реальному часі (THD< 3%)
- Вимикач увімкнено/вимкнено
- Індикатор стану
- Акумулятор, акумулятор для вимкнення
- Захист від перенапруги, захист від перегріву, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перенапруги
- Регульований вентилятор (увімкнено/вимкнено)
- Вбудована сонячна панель/зарядний пристрій
- Функція ДБЖ та режим енергозбереження
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7350,00 г |
| Вихідна напруга | 200 В220 В230 В240 В output) |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму В |
| Ефективність за номінального навантаження | 88% |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 15 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ТН-1500-212Б |
| Тип вихідного сигналу | Синусоїдна хвиля |
| Тип продукту | Інвертор |
| висота продукту | 88,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 708 ₴

