
Автомобільний інвертор VOLTCRAFT SWD-600/12, 600 Вт, Н/Д, роз'єм "мама" із заземленням 6073052
25 183 ₴
- В наявності
- Код: 6073052
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Синусоїдальний інвертор SWD-600/12

Характеристики продукту
- Дистанційне керування через дисплей даних
- Гальванічне розділення
- Вихід живлення USB
- 600 ВА
- Вхід 12 В постійного струму
- Вихід 230 В змінного струму

Опис
Електронний перетворювач, який генерує стандартну синусоїдальну змінну напругу. Навіть чутливі пристрої можуть живитися без будь-яких проблем та перешкод. Мікропроцесорно керовані електронні системи контролюють ключові параметри, забезпечуючи стабільну вихідну напругу, частоту та вхідну напругу. Функція очікування мінімізує споживання енергії перетворювачем, активуючи підключений пристрій лише тоді, коли він активний.
Характеристика
- Функція очікування, що перемикається
- Вхід захищений від зміни полярності та перенапруги
- Вихід захищений від короткого замикання та перевантаження
- Функція автоматичного відключення у разі занадто високої температури
- Можливість налаштування динамічного захисту від повного розряду (9,0 - 11,5 В)
- Вихід USB 5 В/DC 500 мА
- Можливість підключення додаткового пульта дистанційного керування
- Налаштування захисту від глибокого розряду та можливість аналізу даних за допомогою додаткового пульта дистанційного керування з вбудованим дисплеєм (вхідна/вихідна напруга, вихідна потужність, увімкнення/вимкнення з датою та часом, можливість запису на додаткову SD-карту).
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Вихідна напруга | 230 В змінного струму output) |
| Входи | Гвинтові клеми |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму В |
| Ефективність за номінального навантаження | 90% |
| Пілот | да (необов'язково) |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,5 ВА |
| Технічні характеристики перетворювача | дистанційно керований |
| Тип охолодження | Вентилятор |
| Частота вихідного струму | 50 Гц |
| вихід | гніздовий роз'єм із заземлювальним контактом |
| метод охолодження | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 183 ₴



