
Перетворювачі постійного струму Orion-Tr 12/12-30A

Характеристики продукту
- Дистанційне ввімкнення/вимкнення
- Регульована вихідна напруга
- Захист від короткого замикання та можливість паралельного вмикання
Опис
Дистанційне ввімкнення/вимкнення
Дистанційний вимикач увімкнення/вимкнення усуває необхідність використання сильнострумового вимикача у вхідній проводці. Підключення дистанційного ввімкнення/вимкнення може керуватися енергозберігаючим вимикачем або вимикачем запуску/зупинки двигуна (див. інструкції).
Регульована вихідна напруга
Його також можна використовувати як зарядний пристрій для акумуляторів, наприклад, для заряджання стартера на 12 В або додаткового акумулятора в системі на 24 В.
Усі моделі захищені від короткого замикання та можуть бути підключені паралельно для збільшення вихідного струму. Паралельно можна підключити необмежену кількість пристроїв.
Клас захисту IP43
Коли пристрій встановлено гвинтовими клемами вниз.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Оріон Тр
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперервний струм | 30 А |
| Ваги | 1600 г |
| Вихідна напруга | 12,2 В output) |
| Вхідна напруга | 12 В В |
| Довжина виробу | 18,6 мм |
| Ефективність за номінального навантаження | 87% |
| Колір | Синій |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 708 ₴


