
Інвертор IVT DSW-1200/12 В FR

Характеристики продукту
- USB-вихід
- З французькими чоловічими роз'ємами - штекер типу E.
- Автоматичний перезапуск при низькій напрузі та перевантаженні з функцією попередження

Опис
230 В у дорозі!
Інвертор чистої синусоїди забезпечує чисту змінну напругу зі справжньою синусоїдою. Типові застосування включають чутливі пристрої, які реагують перешкодами на нерівномірності напруги.
Він характеризується винятковою надійністю та ефективністю, а також точною синусоїдальною формою хвилі. Електроніка, керована мікроконтролером, дозволяє безперервно контролювати ключові параметри. Це робить інвертор надійним та безпечним навіть у найсуворіших умовах. Перевантаження та короткі замикання не призводять до пошкоджень. Це дозволяє абсолютно бездоганно працювати навіть чутливим пристроям, таким як телевізори, комп'ютери, аудіосистеми тощо. Навіть високий пусковий струм індуктивних навантажень не створює проблем.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Інвертор чистої синусоїди забезпечує чисту змінну напругу зі справжньою синусоїдою. Типові застосування включають чутливі пристрої, які реагують перешкодами на нерівномірності напруги.
Він характеризується винятковою надійністю та ефективністю, а також точною синусоїдальною формою хвилі. Електроніка, керована мікроконтролером, дозволяє безперервно контролювати ключові параметри. Це робить інвертор надійним та безпечним навіть у найсуворіших умовах. Перевантаження та короткі замикання не призводять до пошкоджень. Це дозволяє абсолютно бездоганно працювати навіть чутливим пристроям, таким як телевізори, комп'ютери, аудіосистеми тощо. Навіть високий пусковий струм індуктивних навантажень не створює проблем.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- USB-вихід
- Відключення за низької напруги захищає акумулятор
- Гальванічна розв'язка
- Автоматичний перезапуск
- Функція очікування та автоматичного вимкнення
- Динамічний захист від глибокого розряду
- Функція запуску для живлення пристроїв Hohem з високим пусковим струмом
- Вентилятор з регулюванням потужності та температури
- Відключення від перенапруги
- Захист від перевантаження та короткого замикання
- Електронний сертифікат
- Вимикач увімкнено/вимкнено
Комплект поставки
- Інвертор
- Кабель дистанційного керування зі штекером постійного струму
- Інструкція користувача
Коментарі
Французька вилка - вилка типу E.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3500 г |
| Вихідна напруга | 230 В змінного струму 5 В постійного струму output) |
| Входи | Гвинтові клеми |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму В |
| Ефективність за номінального навантаження | 90% |
| Кількість розеток | 1 |
| Модель із каталогу виробника | DSW-1200/12 В FR |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,4 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Синусоїдна хвиля |
| Частота вихідного струму | 50 Гц |
| вихід | французький роз'єм-чоловіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 758 ₴




