
Інвертор PSW, версія DE

Характеристики продукту
- Постійна потужність 1000 Вт
- Вхід: Гвинтові клеми Немає
- Вихід: Немає даних
- Синусоїда
- USB-вихід
- Німецьке гніздо

Опис
230 В для ваших подорожей! Синусоїдальний інвертор перетворює постійну напругу на змінну. Він використовується з чутливими навантаженнями, які реагують на перепади напруги збоями. Він характеризується винятковою надійністю та ефективністю, а також точною синусоїдальною формою хвилі. Електроніка, керована мікроконтролером, дозволяє постійно контролювати ключові параметри. Це робить пристрої надійними та безпечними у використанні навіть в екстремальних умовах. Перевантаження та короткі замикання не призводять до пошкоджень. Це дозволяє повністю безперешкодно експлуатувати чутливі пристрої, такі як телевізори, комп'ютери, аудіосистеми тощо. Висока напруга ввімкнення індуктивних навантажень (наприклад, пристроїв, оснащених двигунами) не є проблемою.
Характеристика
- Захист від низької напруги захищає акумулятор
- Вимкнення у разі перенапруги
- Стійкий до перевантажень та коротких замикань
Комплект поставки
- З'єднувальний кабель · Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,1 кг |
| Вихідна напруга | 230 В змінного струму output) |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму В |
| Кількість розеток | 1 |
| Модель із каталогу виробника | PSW 1000-12-G |
| Споживана потужність у режимі очікування | <1 А |
| Тип продукту | Інвертор |
| Ширина вироби | 152 мм |
| висота продукту | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴





