
Дезінфекційний пристрій Waldmann Zapp!18 UVC 25 Вт 15 м² 25 Вт білий 6073251
58 480 ₴
- Під замовлення
- Код: 6073251
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

УФ-осушувач ZAPP!
Характеристики продукту
- Проти вірусів та грибків
- Можлива безперервна робота.
Опис
Світло з дуже короткими хвилями пошкоджує спадковість мікроорганізмів, спричиняючи їх швидку загибель. Саме тому ми використовуємо УФ-С випромінювання в медицині вже десятиліттями. Ця технологія тепер послаблює наше технічне оснащення світлом всюди. Вибір! Це безпечно: завдяки всебічному захисту люди та тварини можуть безпечно перебувати в приміщенні та бути захищеними від прямого УФ-випромінювання.
Додаток ZAPP! використовує УФ-лампи типу C з довжиною хвилі 254 нм. Повітря в кімнаті проходить через корпус світильника за допомогою вірусів та грибків. Тут ДНК та РНК мікроорганізмів поглинають УФ-випромінювання типу C. Воно блокує поділ клітин, подібно до сонячного світла, тільки набагато інтенсивніше та з іншою довжиною хвилі. Мікроорганізми гинуть.
Пристрої ZAPP!18 та ZAPP!80 можна використовувати як окремостоячі, так і настінні. Вони виготовлені з гігієнічно білого алюмінію з порошковим покриттям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Додаток ZAPP! використовує УФ-лампи типу C з довжиною хвилі 254 нм. Повітря в кімнаті проходить через корпус світильника за допомогою вірусів та грибків. Тут ДНК та РНК мікроорганізмів поглинають УФ-випромінювання типу C. Воно блокує поділ клітин, подібно до сонячного світла, тільки набагато інтенсивніше та з іншою довжиною хвилі. Мікроорганізми гинуть.
Пристрої ZAPP!18 та ZAPP!80 можна використовувати як окремостоячі, так і настінні. Вони виготовлені з гігієнічно білого алюмінію з порошковим покриттям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Саме Те |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 кг |
| Витрата повітря | 14 м3/год |
| Довжина кабелю | 2,50 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип продукту | Пристрій для дезінфекції ультрафіолетом |
| Ширина вироби | 100 мм |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 480 ₴
