
Опис
Лазерний приймач LR 1G, більше переваг з аксесуаром, зручний приймач для використання всередині та зовні приміщень з дальністю до 150 м у поєднанні з ротаційним лазером GRL 300 HVG Professional, оптичний та акустичний індикатор площини зеленого лазерного променя, захист від пилу та бризок (IP 65), магніти зверху для кращого утримання, два рівні точності вимірювання, 3-рівневий гучномовець, універсальний тримач для кріплення вимірювальної штанги, магніти для використання на стелі, міцний корпус з гумовим покриттям, автоматичне вимкнення через 5-8 хвилин.
Комплект поставки
- Ручка
- Батарейка 9V 6LR61 (блок).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 250 г |
| Джерело живлення | Батарейка 9 В (1 шт.) (у комплекті) |
| Максимальна дальність | 150 м |
| Тип продукту | Роторний лазерний приймач |
| Точність нівелювання (+/-) | 3 мм |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 383 ₴

