
Brumberg 79230264 Маркування аварійного маршруту з підсвічуванням EEK G (A - G) Настінне кріплення, Стельове кріплення праворуч
16 433 ₴
- В наявності
- Код: 6073346
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Світлодіодне аварійне освітлення, анодований алюміній. Компактний дизайн для гармонійного впровадження в гармонійні архітектурні концепції приміщень. Аварійний світильник, дальність виявлення 25 м, номінальний час роботи 3 год, номінальний час роботи можна змінити до 8 год, тоді коефіцієнт аварійного освітлення (BLF) становить лише 40%, монтаж на стелю або стіну, включає одну батарею LiFePO4 та набір піктограм. Автоматичне самотестування завдяки вбудованій батареї. Виконання: без розетки, тип монтажу: накладний, місце монтажу: монтаж на стелю/стіну, матеріал: алюміній/полікарбонат, ступінь захисту з боку приміщення: згідно з DIN EN 60529: IP41, клас захисту: (EN 61140) I, напруга: 230 В змінного струму 50 Гц, потужність: 4,6 Вт, колірна температура: 4000 К, колір світла: білий, опція дімування: недімується, з пускорегулювальним апаратом: так.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A&G |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,6 Вт |
| Глибина продукту | 200 мм |
| Модель крана | Направо |
| Розміри | (Ш x В x Г) 44 x 240 x 200 мм - |
| Символ пластини | Запасний вихід |
| Тип кріплення (світлодіод) | Настінний монтаж Потовковий монтаж |
| Тип продукту | Розмітка аварійного шляху з підсвіткою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 433 ₴



