
H1 Solutions 1041 Маркування аварійного маршруту зі світлодіодним підсвічуванням Настінне кріплення, кріплення на стелю Праворуч,
17 833 ₴
- В наявності
- Код: 6073352
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Аварійне освітлення H1 Solutions Multipool Zigbee 3H

Характеристики продукту
- Вихідний знак, світловий сигнал
- ZigBee
- Настінне/стельове кріплення
- Колір: білий

Опис
Комбінована лампа Multipool Zigbee 3H- Затягніть гвинти, і все готово!
Комбінований ліхтар (сигнальний або евакуаційний) виготовлений з ударостійкого полікарбонату (IK10) з високим ступенем захисту (IP65). Підходить як для поверхневого освітлення (монтування на стелі), так і для маркування шляхів евакуації (монтування на стіні). Завдяки оптимізованій для застосування кришці (окремий аксесуар) дозволяє двостороннє маркування шляхів евакуації (монтування на стелі). Комплект піктограм (знизу, праворуч, ліворуч) для одностороннього або двостороннього маркування шляхів евакуації входить до стандартного комплекту поставки.
Завдяки складному механізму, який легко зібрати та підключити, жодна частина пристрою не буде у вас в руках під час встановлення! Джерело світла (світлодіод) має зручну для концентрації колірну температуру 5000K, змодельовану за зразком вечірнього сонця.
Можна контролювати та керувати бездротовим способом (по радіо) за допомогою стандарту з відкритим кодом (Zigbee).
Міцний, довговічний та перезаряджуваний LiFePO4 акумулятор для використання навіть за підвищених температур навколишнього середовища. Розряджається при майже постійній напрузі та має низький саморозряд.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип освітлення: одна батарейка
- Тип кріплення: настінний (RZ) / стельовий (SI)
- Тестовий пристрій: Zigbee
- Режим роботи: безперервна робота/очікування.
Комплект поставки
- Містить набір піктограм (праворуч, ліворуч, знизу).
Коментарі
Елемент, критично важливий для безпеки - Встановлення лише кваліфікованими майстрами
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,08 кг |
| Діапазон виявлення | 24 м |
| Клас захисту | II |
| Модель крана | праворуч ліворуч вниз |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Сертифікат опору | ИК10ИП65 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 350 мм |
| висота продукту | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 833 ₴


