
B-SAFETY BR561030 Знак аварійного маршруту зі світлодіодним підсвічуванням Настінний прихований монтаж Вихід, аварійний маршрут, п
13 983 ₴
- В наявності
- Код: 6073353
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Одинарна, неелектрична, аварійна лампа FROST-LUX STANDARD - 20°C.

Характеристики продукту
- 3 години роботи в аварійному режимі
- САМОТЕСТ
- Настінне кріплення
- Застосовується до -20°C.
Опис
Холодостійкий ліхтар безпеки/рятувальних знаків (настінне/стельове кріплення) для використання за температури до -20°C. Автоматична функція AUTOTEST, сигналізація за допомогою 3 кольорових світлодіодів, включаючи кнопку тестування. Безперервна робота. Включає 1 стандартний комплект інформаційних знаків (аварійний вихід, шлях евакуації праворуч, шлях евакуації ліворуч, шлях евакуації прямий) відповідно до DIN EN ISO 7010 у вигляді самоклеючої ПЕТ-плівки. Піктограми встановлені на кришці.
Характеристики продукту:
функція автоматичного тестування AUTOTEST, сигналізація 3 кольоровими світлодіодами, з кнопкою тестування
· безперервне перемикання
низькі витрати на енергію (лише 1,5 Вт, легке складання та встановлення завдяки гнучкому кабельному вводу)
«кріплення snap-in» дозволяє швидко встановити лампу
включає 1 стандартний знак з інструкціями (аварійний вихід, шлях евакуації праворуч, шлях евакуації ліворуч, шлях евакуації) відповідно до DIN EN ISO 7010
· кріплення піктограм на полікарбонатній кришці (ПЕТ-плівка, самоклейка) або піктограм на кришці (ПЕТ-плівка)
· перевірений термін служби світлодіодів щонайменше 50 000 годин (SMD-LED)
· Довготривалий високотемпературний акумулятор NI-MH
· використовувати в холодильних камерах і на відкритому повітрі, а також там, де температура навколишнього середовища опускається до -20°C.
ВІДПОВІДНО DIN EN 60598-2-22, EN 1838, EN 62034 ТА DIN VDE 0108
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики продукту:
функція автоматичного тестування AUTOTEST, сигналізація 3 кольоровими світлодіодами, з кнопкою тестування
· безперервне перемикання
низькі витрати на енергію (лише 1,5 Вт, легке складання та встановлення завдяки гнучкому кабельному вводу)
«кріплення snap-in» дозволяє швидко встановити лампу
включає 1 стандартний знак з інструкціями (аварійний вихід, шлях евакуації праворуч, шлях евакуації ліворуч, шлях евакуації) відповідно до DIN EN ISO 7010
· кріплення піктограм на полікарбонатній кришці (ПЕТ-плівка, самоклейка) або піктограм на кришці (ПЕТ-плівка)
· перевірений термін служби світлодіодів щонайменше 50 000 годин (SMD-LED)
· Довготривалий високотемпературний акумулятор NI-MH
· використовувати в холодильних камерах і на відкритому повітрі, а також там, де температура навколишнього середовища опускається до -20°C.
ВІДПОВІДНО DIN EN 60598-2-22, EN 1838, EN 62034 ТА DIN VDE 0108
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- вкл. Набір піктограм (аварійний вихід, RW ліворуч, RW праворуч)
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SAFETY |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,88 кг |
| Для освітлення | Да |
| Діапазон виявлення | 24 м |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Основне акумуляторне джерело живлення | Немає |
| Розміри | (Д x Ш x В) 375 x 329 x 144 мм |
| Символ пластини | аварійний вихід праворуч, аварійний вихід ліворуч |
| Тип кріплення (світлодіод) | Прихований настінний монтаж |
| Ширина вироби | 329 мм |
| висота продукту | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴

