
CEAG 40071349397 Маркування аварійного маршруту зі світлодіодним підсвічуванням Монтаж на стелю, монтаж на стіну ліворуч, праворуч
14 158 ₴
- В наявності
- Код: 6073354
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Маркування аварійного маршруту світлодіодним освітленням
Характеристики продукту
- Дальність виявлення 32 м.
- Клас захисту: IP41
- Час аварійного освітлення 3 год.
Опис
Одинарна світлодіодна лампа з постійним або резервним світлом, для настінного та стельового монтажу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Акумулятор NC, перезаряджається та газогерметичний
- 3 фольги з піктограмами PR, PL та PU
- фольгований блок з кнопкою керування та 1 зеленим світлодіодом для контролю заряджання
- затискачі: до 2,5 м²
- Акумулятор: герметичний корпус акумулятора з нормальною герметичністю, що не потребує обслуговування, 3,6 В / 4,0 Аг
- колір корпусу: сірий
- лампочки: світлодіодна стрічка
- номінальний світловий струм: 250 лм
- допустимий діапазон температур безперервного світла / світла в режимі очікування: від +5°C до +35°C.
Комплект поставки
- Корпус лампи з кришкою
- 3 фольги з піктограмами PR, PL та PU.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,9 кг |
| Діапазон виявлення | 32 м |
| Клас захисту | II |
| Модель крана | вліво вправо вниз |
| робоча напруга | 240 В змінного струму |
| Сертифікат опору | IP41 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення (світлодіод) | Стельовий монтаж настінний монтаж |
| Тип продукту | Розмітка аварійного шляху за допомогою світлодіодного освітлення |
| Ширина вироби | 342 мм |
| висота продукту | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 158 ₴
