
Мийка високого тиску HW1300

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 130 бар
- Максимальний потік: 420
- Споживана потужність: 1800 Вт
Характеристика
- Регульований тиск води
- Захист IPX5
- Аксесуари можна зберігати на пристрої
- Ручка та колеса підвищують мобільність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою (стаціонарний/переносний) | портативний |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| висота продукту | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 158 ₴


