
Мийка високого тиску Kärcher Home & Garden K 5 Premium Power Control Flex, 145 бар, холодна вода 6073516
32 183 ₴
- В наявності
- Код: 6073516
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 145 бар
- Максимальна витрата: 500 л/год

Опис
За допомогою мийки високого тиску K 5 Premium Power Control Flex можна очистити будь-яку поверхню під правильним тиском. Щоб знайти правильний тиск, інтегрований у додаток Kärcher Home & Garden радник із застосування допомагає користувачеві практичними порадами для кожної ситуації очищення та кожного предмета – для ідеальних результатів очищення. Для максимального контролю рівень тиску можна легко регулювати, обертаючи струменеву трубку та перевіряючи його на ручці G 160 Q Power Control. Мийка високого тиску також вражає системою мийного засобу Kärcher Plug 'n' Clean для легкої заміни мийного засобу, шлангом високого тиску PremiumFlex для комфортного використання, високоякісною алюмінієвою телескопічною ручкою для зручного транспортування, системою Quick Connect для легкого та швидкого входу та виходу. Шланг високого тиску можна підключити до пристрою та пістолета, а положення для паркування забезпечує постійний доступ до аксесуарів. Зручна котушка для шланга робить керування дуже простим.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Скористайтеся додатком «Дім і сад», щоб отримати цінні поради від експертів Kärcher, такі як правильний тиск очищення – індивідуально налаштований для вашого пристрою
- Чищення ще ніколи не було таким простим: тиск регулюється поворотом розпилювальної трубки – світлодіодний дисплей пістолета Full Control Power дозволяє легко перевіряти встановлені налаштування.
- Ефективне рішення — K 5 спокійно та без зусиль справляється з широким спектром завдань з очищення транспортних засобів, садового інвентарю, балконних та садових меблів, парканів та доріжок, сходів та кам'яних стін.
- Система Plug 'n' Clean: Швидко, легко, зручно — за допомогою Plug 'n' Clean засіб для чищення можна легко замінити одним рухом.
- Котушка для шланга: Завдяки вбудованій котушці для шланга ви можете швидко та легко зберігати шланг.
Комплект поставки
- Телескопічна ручка
- вбудований фільтр для води
- Адаптер для садового шланга A3/4"
- Шланг HD 10 м
- Пістолет високого тиску G 160 Q Power Control
- Сталева труба Vario Power
- Ротаційна форсунка
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Волість | 2100 Вт |
| Довжина виробу | 417 мм |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальний потік | 500 л/год |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 417 x 306 x 584 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип сопла | реактивне сопло |
| Ширина вироби | 306 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 183 ₴






