
Насос Pressol PREMAxx для дизельного палива та мазуту 52 л/хв, 230 В, 1~AC, 50 Гц 23731 4800 мл/хв 6073572
19 058 ₴
- В наявності
- Код: 6073572
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Для контейнерів від 200 до 1000 л
Осьовий шестерний насос з ручним механізмом накачування (23730)
· Підсвічений вимикач увімкнення/вимкнення
· Двигун з тепловим захистом, самоскидання
· Захист сифона відповідно до Закону про водні ресурси (WHG), діє постійно
Напірний шланг, 4 м, DN 19, G 1 "a, G 1" i (23 144 100)
Насадка з поліпропілену, ZVPP (23163)
· Всмоктувальний шланг з металевим фільтром, 1,6 м
Різьбовий з'єднувач, G 2 ''
· Високоякісна комерційна упаковка
Особливості:
Насос дуже легкий і дуже тихий
· Нечутливий до невеликих домішок у транспортному середовищі
· Стовп рідини створюється ручним відкачуванням
· У разі відключення електроенергії можливе ручне відкачування
Насос можна використовувати лише як бочковий насос
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Осьовий шестерний насос з ручним механізмом накачування (23730)
· Підсвічений вимикач увімкнення/вимкнення
· Двигун з тепловим захистом, самоскидання
· Захист сифона відповідно до Закону про водні ресурси (WHG), діє постійно
Напірний шланг, 4 м, DN 19, G 1 "a, G 1" i (23 144 100)
Насадка з поліпропілену, ZVPP (23163)
· Всмоктувальний шланг з металевим фільтром, 1,6 м
Різьбовий з'єднувач, G 2 ''
· Високоякісна комерційна упаковка
Особливості:
Насос дуже легкий і дуже тихий
· Нечутливий до невеликих домішок у транспортному середовищі
· Стовп рідини створюється ручним відкачуванням
· У разі відключення електроенергії можливе ручне відкачування
Насос можна використовувати лише як бочковий насос
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A&G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,26 кг |
| Глибина занурення | 2,5 м |
| Максимальна висота пресування | 15 м |
| Максимальний тиск нагнітання | 1,5 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 130 x 130 x 350 мм - |
| Сертифікат опору | IP34 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Ширина вироби | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 058 ₴
