
Пристрій для відкачування стічних вод SWH 100

Характеристики продукту

Опис
Для відкачування брудної води з умивальників, раковин, пральних машин тощо. Вони використовуються скрізь, де вищезгадані дренажні пристрої встановлені нижче рівня зворотного потоку каналізації, і брудну воду необхідно належним чином відкачати.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Система підйому брудної води, готова до підключення, укомплектована насосом та розподільчим щитом, вбудованим у кришку резервуара, з аварійним зумером та безпотенційним контактом для повідомлень про тривогу, а також зворотним клапаном, впускним отвором для душу та висувним елементом DN 40.
Коментарі
Не підходить для перекачування стічних вод, що містять фекалії та/або жири.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zehnder |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 кг |
| Довжина кабелю | 1,5 м м |
| Максимальна висота пресування | 6 м |
| Максимальний розмір твердої фракції | 10 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 390 x 230 x 300 мм |
| Ширина вироби | 230 мм |
| висота продукту | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 383 ₴








