
Опис
Зарядний кабель Akyga® AK-EC-16 розроблений для електромобілів. Він простий у використанні та забезпечує безпечну та ефективну зарядку трифазних транспортних засобів. Кабель оснащений роз'ємами типу 2, також відомими як роз'єми Mennekes, які є стандартними для більшості електромобілів у Європі. Ці штекери мають зручне захоплення для легкого встановлення та безпечного використання. Крім того, кабель AK-EC-16 можна використовувати для швидкої зарядки електромобілів струмом 32 А. Це ідеальний варіант для власників електромобілів з великими акумуляторами.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,48 кг |
| Довжина виробу | 6000 мм |
| Колір | чорно-синій |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Мінімальна температура | -30 °С |
| Номінальна напруга | 240 В змінного струму 450 В змінного струму |
| Номінальний струм — округлений | 32 А |
| Роз'єм Б | тип 2 |
| Створення вени | 5x6 мм2 + 2x0,5 мм2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 633 ₴

