
Зарядна станція для електромобілів Weidmüller CH-W-H-A11-PPZZZR Тип 2 Режим 3 16 A Кількість роз'ємів 1 11 кВт 6074118
26 583 ₴
- В наявності
- Код: 6074118
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зарядна станція для електромобілів Weidmüller CH-W-H-A11-PPZZZR 2781350000
Характеристики продукту
- кабель довжиною 5 м
Опис
Зарядна станція, максимальна потужність заряджання 11 кВт з 3-фазним підключенням до мережі (400 В), максимальний струм 16 А, 5 м фіксованого кабелю з вилкою типу 2, Modbus RTU
Коментарі
- УВАГА!
Підключення та встановлення сильнострумового пристрою (трифазного змінного струму) вимагає згоди оператора мережі; крім того, це може виконувати лише оператор мережі або монтажна компанія, зазначена в довіднику монтажників оператора мережі.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зарядний пристрій (eMobility) | Тип 2 |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Мінімальна температура | -25 °С |
| Потужність навантаження | 11 кВт |
| Сертифікат опору | IP54IK08 |
| Тип продукту | Зарядна станція для електромобілів |
| Ширина вироби | 351 мм |
| висота продукту | 486 мм |
| діапазон температур | Від -25 °C до +50 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 583 ₴
