
Зарядна станція для електромобілів Schneider Electric Schneider Charge, тип 2, режим 3, 32 A, 22 кВт, додаток, ні 6074120
46 883 ₴
- В наявності
- Код: 6074120
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зарядна станція Schneider Electric для електромобілів Schneider Charge EVH5A22N2S
Характеристики продукту
- 22 кВт, розетка T2
- Виявлення струму залишку постійного струму 6 мА
- Всередині/зовні
- Wi-Fi, керування через додаток
- Підключення до систем енергоменеджменту
- Підходить для рішення Wiser Smart Home
Опис
Настінний зарядний пристрій Schneider Charge потужністю 22 кВт з розеткою типу 2 для заряджання в режимі 3 відповідно до стандарту IEC61851-1. Легке встановлення без потреби у спеціалізованих інструментах та інтеграція у ваш розумний дім за допомогою застосунку Wiser для керування та моніторингу настінного зарядного пристрою. Підходить для домашнього використання, може бути встановлений у приміщенні або на вулиці (IP55/IK10) на стіні. 3-фазний з максимальною потужністю заряджання 22 кВт, з детектуванням постійного струму 6 мА (дозволяє використовувати ПЗВ типу A). Потужність заряджання контролюється додатковим контролером пікового заряджання Schneider Charge Peak Controller (EVA2HPC3) через ПЛК, включаючи сполучення контролера пікового заряджання із зарядним пристроєм Schneider Charge. Простий та елегантний дизайн з переднім світлодіодом, що вказує на стан пристрою, та бічним світлодіодом, що контролює підключення до домашньої мережі. Заряджання виконується через Plug'n'Charge або застосунок Wiser та завершується в транспортному засобі. Простий та елегантний дизайн з переднім світлодіодом, що вказує на стан заряджання, та бічним світлодіодом, що вказує на підключення до домашньої мережі. 3-фазне мережеве підключення (3P+N), 400 В / 32 А, підходить для мереж TN-S, TT та IT. Розміри Ш x В x Г: 244 мм x 352 мм x 117 мм, вага: 3,2 кг, робоча температура: від -30 до 45°C, кольори: білий (RAL 9003) та зелений. Зв'язок із застосунком Wiser або третіми сторонами через OCPP 1.6j. Підключення до домашньої мережі через Ethernet RJ45 або Wi-Fi.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Настінний бокс
- Матеріали для складання
- Інструкція користувача
- Інструкції з встановлення.
Коментарі
Зарядні станції для електромобілів завжди повинні встановлюватися кваліфікованим електриком. Зарядна станція має бути зареєстрована у постачальника енергії.
- УВАГА!
Підключення та встановлення сильнострумового пристрою (трифазного змінного струму) вимагає згоди оператора мережі; крім того, це може виконувати лише оператор мережі або монтажна компанія, зазначена в довіднику монтажників оператора мережі.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Системні вимоги
- 3-фазне підключення до будинку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авторизація (eMobility) | Appbrak |
| Зарядний пристрій (eMobility) | Тип 2 |
| Максимальна температура | 45 °С |
| Модуль завантаження (eMobility) | Режим 3 |
| Номінальна напруга | 400 В |
| Сертифікат опору | ИК10ИП55 |
| Струм навантаження | 32 А |
| Ширина вироби | 244 мм |
| висота продукту | 352 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 883 ₴
