
Пилосос для вологого та сухого прибирання Lavor TAURUS PR 8.212.0508 162 л/с 77 л 1 шт. 6074167
49 683 ₴
- В наявності
- Код: 6074167
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Мобільний професійний пилосос для вологого/сухого прибирання з трьома потужними демпферними двигунами. Багаторазові тканинні фільтри забезпечують легке очищення. Має антистатичний захист і систему швидкого зняття.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Демпфований двоступеневий двигун
- антистатична система захисту
- система швидкого звільнення контейнера
- Багаторазовий тканинний фільтр забезпечує легке очищення.
Комплект поставки
- Гнучкий шланг 2,5 м
- Комплект вигнутої руки та подовжувальних трубок
- Щілинна насадка
- Кругла щітка
- Тримач для підлогової насадки 400 мм
- Застосування щітки для підлоги 400 мм
- Гумова вставка 400 мм.
Коментарі
Під час збирання великої кількості дрібного пилу може виникнути електростатичний розряд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 25 кг |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальний обсяг повітря | 162 л/с |
| Місткість бака | 77 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 620 x 510 x 990 мм |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| висота продукту | 990 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 683 ₴


