
Пилосос для вологого та сухого прибирання Nilfisk ATTIX 30-01 107413590 3700 л/хв 30 л 1 шт. 6074169
29 908 ₴
- В наявності
- Код: 6074169
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Об'єм бака 30 л
- Потік повітря 3700 л/хв
- Система аксесуарів Multifit
Опис
ATTIX 30 високоефективний, але водночас достатньо компактний, щоб брати його з собою куди завгодно, щоб видалити сліди вашої роботи. Завдяки ергономічному дизайну та низькому рівню шуму, цей пилосос для вологого/сухого прибирання спеціально розроблений для мобільного використання. Мийний нетканий фільтр PET забезпечує високу потужність всмоктування та низькі витрати на обслуговування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тримач для аксесуарів завжди під рукою
- тримач кабелю для безпечного зберігання електричного кабелю
- Фільтруючий елемент з ПЕТ дозволяє збирати вологий бруд без необхідності використання вологого фільтра; ступінь знебарвлення щонайменше
- 99,9%
- Регулювання потужності всмоктування на ручній трубці забезпечує швидке та ергономічне налаштування сили всмоктування.
Комплект поставки
- Пилосос для вологого/сухого прибирання ATTIX 30-01
- Всмоктувальний шланг (Ø32 мм x 3,50 м)
- Подовжувальні трубки, алюмінієві, 2 x 500 мм
- Фільтр-мішок з влісу
- Фільтруючий елемент, ПЕТ, Ø185 x 140 мм
- Насадка для вологого/сухого прибирання, пластикова, 300 мм
- Щілинна насадка, пластикова 300 мм
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nilfisk |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 кг |
| Довжина виробу | 450 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальна довжина кабелю | 7,50 м |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 908 ₴
