
Пилосос для вологого та сухого прибирання Lavor Windy 130 IF 8.250.0001 65 л/с 30 л 1 шт. 6074205
18 883 ₴
- В наявності
- Код: 6074205
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Система всмоктування з байпасним охолодженням
- Потужність: 1200 Вт
- Контейнер 30 л
Опис
Лінійка WINDY розроблена для професійного прибирання та підходить як для вологого, так і для сухого використання. Вона оснащена новою системою очищення фільтра RF (протитечійним способом), яка забезпечує високу продуктивність очищення та довший термін служби двигуна. Практично для будь-якої ситуації нова лінійка Windy пропонує тримач для кабелю та новий поворотний вимикач УВІМК./ВИМК., що робить її зручною та довговічною для щоденного використання. Оснащена професійними аксесуарами та професійним фільтром, WINDY — це відповідь на ваші запитання!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Багатофункціональний фільтр, що миється
- паперовий фільтр
- ефективний прохідний двигун
- бак з нержавіючої сталі
- безпечний транспортний візок
- поплавковий клапан.
Комплект поставки
- Промисловий пилосос Windy 130 IF
- Кабель живлення 7,50 м
- Всмоктувальний шланг 2,50 м
- 1 тримач для щітки для підлоги ø 35 мм
- 2x вставки щітки для підлоги, 300 мм
- 1x комплект хромованих подовжувачів
- 1x щілинна насадка
- 1 х кругла щітка
- 1 х щітка для оббивки
- 1 х багатофункціональний фільтр, що миється
- 1x губчастий фільтр
- 1 х фільтр-мішок
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,50 кг |
| Довжина виробу | 370 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальна довжина кабелю | 7,5 м |
| Матеріал резервуара | Неіржавка сталь |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 883 ₴
