
Промисловий пилосос

Характеристики продукту
- З великим пилозбірником
- Можна використовувати як пилосос і повітродувку
- Захист від глибокого розряду
Опис
Бездротовий пилосос DVC350Z 18 В (акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту). 2-ступеневе регулювання потужності всмоктування. Не підходить для збору дрібного пилу. Ідеально підходить для прибирання бездротових пристроїв на вулиці. Також може використовуватися як повітродувка (витяжна насадка входить до комплекту). Легко транспортувальний бездротовий пилосос з 3-літровим пилозбірником. Технічні характеристики: Напруга акумулятора: 18 В, ширина: 285 мм, висота: 270 мм, довжина: 310 мм, вага: 2,4 кг, коефіцієнт вібрації K: 1,5 м/с², рівень звукового тиску: 84 дБ(A), максимальний об'єм повітря: 3,4 м³/хв, низька потужність всмоктування: 15 Вт, висока потужність всмоктування: 50 Вт, об'єм пилозбірника: 3 л.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Всмоктувальний шланг 28 мм, 2,5 м
- Всмоктувальна насадка
- комплект пилозбірників
Коментарі
Доставка без акумулятора та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,4 кг |
| Довжина виробу | 310 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Технічні характеристики пилососа для вологого прибирання | без батареї, без зарядного пристрою |
| Ширина вироби | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 933 ₴


