
Мультитул, кишеньковий ніж Victorinox SwissTool Plus I 3.0338.N, 115 мм, 39 функцій 6074230
15 908 ₴
- В наявності
- Код: 6074230
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Універсальні SwissTool: плоскогубці з гострими носовими краями та 39 функціями, включаючи практичний тримач для біт із 6 стандартними бітами. В елегантному шкіряному футлярі.
Характеристика
- Штопор
- Пила по дереву
- Металевий напилок
- Ножівка
- Зубило/скребок по дереву
- Міні-викрутка
- Насадки для біт
- Викрутка 2 мм
- 3-міліметрова викрутка
- Хрестова викрутка для PH1 та PH2
- Край
- Ножиці
- Вимірювальна стрічка (230 мм)
- Вимірювальна стрічка (9 дюймів)
- Нейлоновий чохол
- Ножиці для різання тонких і м'яких дротів твердістю до 40 HRc
- Відкривачка для коробок
- Пристрій для згинання дроту
- Ножиці для різання твердого дроту
- Люверс для кріплення
- Розблокування повзунка
- Окремі пружини
- Шилоподібний шип
- Дрітний скребок
- Відкривачка для пляшок
- Відкривачка для консервів
- Бітовий ключ з шестигранною головкою 3/4 дюйма (Alen), хрестовою головкою 0/3 дюйма, головкою Torx 10/15 дюйма + місце для додаткових біт
- Викрутка 5 мм
- Викрутка 7,5 мм
- Обтискний клемний механізм (електричний)
- Плоскогубці
- Інструмент для зняття ізоляції дроту.
Комплект поставки
- Нейлоновий чохол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 427 г |
| Довжина в закритому вигляді | 11,5 см |
| Довжина виробу | 11,5 см |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип продукту | Швейцарський армійський ніж |
| Ширина вироби | 3,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴
