
Цифрові дитячі ваги Kern MBC 15K2DEM, макс. діапазон вимірювання = 15 кг, багатоколірні, перевірені 6074269
34 633 ₴
- В наявності
- Код: 6074269
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ваги для ванної кімнати

Характеристики продукту
- Елегантні ваги для немовлят з калібруванням та медичним сертифікатом для професійного використання в медичній діагностиці.

Опис
Клас перевірки III, III (перевірка необов'язкова); Медичне схвалення відповідно до 93/42/ЄЕС; Популярний у педіатрії завдяки великому корпусу, який завдяки оптимальному ергономічному вигину ідеально підходить для немовлят; Спеціальна функція для неонатальних відділень: функція різниці для розрахунку збільшення ваги до та після їжі; Міцний ABS-пластик. Гігієнічний та простий у догляді; Безпечне та нековзне встановлення завдяки гумовим ніжкам; Функція утримання: для неспокійних пацієнтів, що лежать або стоять, визначається стабільне значення ваги та «заморожується» шляхом усереднення. Це дає вам достатньо часу, щоб присвятити себе маленькому пацієнту, а потім спокійно зчитати значення ваги. Ідентичний MBC, але без джерела живлення, особливо підходить для мобільного використання, наприклад, для акушерок; Можливе живлення від батареї, живлення від мережі та акумуляторної батареї необов'язкове;
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | , що перевіряється |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу АА (у комплекті) |
| Довжина звішуючої поверхні | 280 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Матеріал плитки | пластик |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 320 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 633 ₴


