
Ваги для ванної кімнати

Характеристики продукту
- Включає додаток
- Комплексний аналіз тіла
- Вантажопідйомність до 200 кг

Опис
Діагностичні ваги Beurer BF 915 надійно визначають вагу тіла, вміст жиру в організмі, вміст води в організмі, відсоток м'язів, кісткову масу, а також AMR/BMR та ІМТ. Підключившись до застосунку "Beurer HealthManager Pro", значення можна легко перенести на смартфон після вимірювання, щоб ви завжди могли стежити за всіма своїми значеннями та прогресом. Ваги мають 8 ячей пам'яті для користувачів, дуже високу вантажопідйомність до 200 кг та надзвичайно велику платформу (35 x 30 см) з міцного безпечного скла (8 мм).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Сучасний дизайн з покриттям ITO (оксид індію та олова)
- Включає безкоштовний додаток «Beurer HealthManager Pro»: показники та дані про тіло завжди на виду
- Вимірює вагу тіла, жирові відкладення, воду, відсоток м'язової маси, кісткову масу та відображає калорії, AMR/BMR та ІМТ
- Автоматична передача даних у межах досяжності Bluetooth® після запуску застосунку
- З легкою для розуміння інтерпретацією виміряних значень
- 8 користувацьких карт пам'яті з автоматичним визначенням користувача
- 5 рівнів активності для визначення добового обороту активності в ккал
- Показник ваги в кг/фунтах/стоунтах
- Дуже висока вантажопідйомність: 200 кг
- Дуже велика сходинка (35 x 30 см) виготовлена з дуже міцного безпечного скла (8 мм)
- Висота цифр: 45 мм
- Сучасний чорний дисплей формату XXL 69 x 149 мм
- Просте керування за допомогою кнопок: ваги також можна використовувати без застосунку
Комплект поставки
- діагностичні шкали
- Батарейки
- Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналіз даних | Android Appi iOS Appi |
| Ваги | 1,2 кг |
| Діапазон вимірювання макс. | 200 кг |
| Калібрування | ІСО |
| Матеріал | безпечне скло |
| Одиниці виміру | кглбст |
| Передавання даних | Bluetooth |
| Тип дисплея | цифровий |
| Точність | 100 г |
| Ширина вироби | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 158 ₴




