
Ваги для ванної кімнати

Характеристики продукту
- Включає додаток
- Комплексний аналіз тіла
- Вантажопідйомність до 200 кг

Опис
Діагностичні ваги Beurer BF 405 надійно визначають вагу тіла, вміст жиру в організмі, вміст води в організмі, відсоток м'язів, кісткову масу, а також середній добовий темп життя (AMR/BMR) та індекс маси тіла (BMI). Підключившись до застосунку "Beurer HealthManager Pro", значення можна легко перенести на смартфон після вимірювання, щоб ви завжди могли стежити за всіма своїми значеннями та прогресом. Ваги мають 8 ячей пам'яті для користувачів, дуже високу вантажопідйомність до 200 кг та платформу з надміцного безпечного скла (8 мм).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Включає безкоштовний додаток «Beurer HealthManager Pro»: показники та дані про тіло завжди на виду
- Автоматична передача даних у межах досяжності Bluetooth® після запуску застосунку
- Вимірює вагу тіла, жирові відкладення, воду, відсоток м'язової маси, кісткову масу та відображає калорії, AMR/BMR та ІМТ
- З легкою для розуміння інтерпретацією виміряних значень
- 8 користувацьких карт пам'яті з автоматичним визначенням користувача
- 5 рівнів активності для визначення добового обороту активності в ккал
- Показник ваги в кг/фунтах/стоунтах
- Дуже висока вантажопідйомність: 200 кг
- Ступінь протектора виготовлений з дуже міцного безпечного скла (8 мм)
- Висота цифр: 35 мм
- Сучасний чорний дисплей формату XL 52 x 119 мм
- Просте керування за допомогою кнопок: ваги також можна використовувати без застосунку
Комплект поставки
- діагностичні шкали
- Батарейки
- Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналіз даних | Android Appi iOS Appi |
| Ваги | 1,2 кг |
| Діапазон вимірювання макс. | 200 кг |
| Калібрування | ІСО |
| Матеріал | безпечне скло |
| Одиниці виміру | кглбст |
| Передавання даних | Bluetooth |
| Тип дисплея | цифровий |
| Точність | 100 г |
| Ширина вироби | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 283 ₴





