
Цифрові персональні ваги Kern MPK 200K-1P, діапазон вимірювання макс. = 250 кг, багатокольорові 6074273
18 883 ₴
- В наявності
- Код: 6074273
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ваги для ванної кімнати

Характеристики продукту
- Персональні ваги зі стійкою для комфортної, ергономічно оптимізованої роботи

Опис
Ці персональні ваги є ідеальним вимірювальним приладом для догляду за літніми людьми, парамедицини, фітнес-клубів або приватного сектору, включаючи зважування в зоні ожиріння до 250 кг.
Завдяки підставці, яка надійно з'єднана з вагами, пристрій оцінки простий у використанні, а значення ваги можна легко зчитати навіть за поганого освітлення.
Стабільна скляна платформа для зважування для безпечного та комфортного стояння
Гігієнічний та легкий у догляді
Особливо плоска конструкція полегшує посадку
Найпростіше використовувати: торкнутися - налаштувати - прочитати
Вбудована функція автоматичного вимкнення для економії заряду батареї;
Тільки MPL: функція ІМТ для визначення недостатньої/нормальної/надмірної ваги
Великий дисплей з високою контрастністю полегшує читання
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки підставці, яка надійно з'єднана з вагами, пристрій оцінки простий у використанні, а значення ваги можна легко зчитати навіть за поганого освітлення.
Стабільна скляна платформа для зважування для безпечного та комфортного стояння
Гігієнічний та легкий у догляді
Особливо плоска конструкція полегшує посадку
Найпростіше використовувати: торкнутися - налаштувати - прочитати
Вбудована функція автоматичного вимкнення для економії заряду батареї;
Тільки MPL: функція ІМТ для визначення недостатньої/нормальної/надмірної ваги
Великий дисплей з високою контрастністю полегшує читання
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Батарейки (4 × 1,5 В типу AA) Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,4 кг |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу АА (у комплекті) |
| Довжина виробу | 955 мм |
| Діапазон вимірювання макс. | 250 кг |
| Колір | різнобарвний |
| Особливості аналізу тіла | Ваги |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 883 ₴


