
Акумуляторний ліхтарик

Характеристики продукту
- Світловий потік 170 лм
- Може використовуватися як аварійне освітлення
- Захист від пилу та бризок води

Опис
Корпус ліхтаря AccuLux SL 6 LED захищений від пилу та бризок води і має міцний пластиковий корпус. Оптика лінз Power LED забезпечує висококонцентрований, широкий промінь світла. Заміна світлодіодів не потрібна. Помаранчевий ковпачок і поворотна головка на 110° дозволяють використовувати ліхтарик у режимі миготіння, наприклад, як попереджувальний сигнал. Свинцево-гелевий акумулятор можна перезаряджати та він не потребує обслуговування. Він оснащений інтелектуальним рішенням для захисту від глибокого розряду, яке забезпечує безперервну зарядку. Вбудована функція автоматичного перемикання перемикає 3-ватний світлодіод на світлодіодну лампу для пульта дистанційного керування. Лампа має чотири світлодіоди на задній панелі, які показують залишок часу роботи батареї. Стан заряду відображається миготливим світлом для пульта дистанційного керування. Зарядний пристрій L 5 з оптимізованою технологією заряджання забезпечує встановлення навіть у тісних місцях вантажівки або її корпусу. AccuLux SL 6 LED можна заряджати від мережі змінного струму 230 В, 24 В та 12 В постійного струму. Оснащений аварійним освітленням, що відповідає VDE 0108.
Характеристика
- Захист від пилу та бризок води
- Концентроване сонячне світло з широкою шириною освітлення
- Міцний пластиковий корпус
- Регульована головка
- Надзвичайно легкий та ергономічний
- Може використовуватися як аварійне освітлення відповідно до VDE 0108
- У разі відключення електроенергії активується функція аварійного живлення.
- Функція автоматичного перемикання 3W LED на LED лампу з дистанційним керуванням
- 4-етапний індикатор заряду
- Клас захисту II
- IP54
- Високоякісний, не потребує обслуговування свинцево-гелевий акумулятор.
Комплект поставки
- Освітлення
- Зарядна станція
- Мережевий кабель
- Адаптер 12/24 В з кабелем 1,90 м
- Помаранчеве скло
- Інструкція користувача.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки | Свинцево-гелевий акумулятор |
| Волість | 3 в |
| Довжина виробу | 120 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Максимальний час горіння | 5 годин |
| робоча напруга | 230 В/50 — 60 Гц, 12/24 В |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Час освітлення | 5 годин |
| Ширина вироби | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 308 ₴





