
Робочий світлодіодний ліхтар AS Schwabe LED 2x30W Optiline EEK F (A - G) Максимальна довжина стійки: 1400 мм 60 Вт 5400 лм білий 4
12 758 ₴
- В наявності
- Код: 6074300
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний прожектор Optiline на підставці 2x30 Вт
Характеристики продукту
- На штативі 140 см
- Гумовий шланг H05RN-F 3G1.0
- Вилка із заземлюючим контактом
- Кут випромінювання 100°
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Світлодіодний прожектор з довгим радіусом світла, низьким споживанням енергії та низьким тепловиділенням. Підключається за допомогою 3-метрового гумового шланга H05RN-F 3G1.0 та захисної вилки. Підходить для мобільного використання. Висока світловіддача з колірною температурою 4000K та кутом променя 100°. Нижче споживання енергії, ніж у звичайних прожекторів, галогенних прожекторів та інших галогенних прожекторів. IP65, що робить його особливо придатним для зовнішнього, комерційного, будівельного, комерційного та внутрішнього освітлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- На штативі
- Легкий гумовий шланг 3 м H05RN-F 3G1.0
- Захисна заглушка
- Колірна температура 4000K
- Кут променя 100° CRI 80 Коефіцієнт випромінювання 0,9
Комплект поставки
- 2 світлодіодні прожектори з регульованою по висоті підставкою
- 3-метровий кабель підключення із захисною вилкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A&G |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,5 кг |
| Довжина шнура живлення | 3 мм |
| Загальний світловий потік | 5400 лм |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал | лиття алюмінію |
| Попит на енергію | 60 кВтч/1000 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 10 x 29 x 60,5 см - |
| Тип продукту | Світлодіодне робоче світло |
| Характеристики робочої лампи | висувний із регулюванням висоти зі штативом |
| Цвет светодиода | Білий |
| висота продукту | 60,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 758 ₴
