
Світлодіодний робочий ліхтар AS Schwabe EEK F (A - G) 150 Вт 13500 лм білий 46343 6074310
14 683 ₴
- В наявності
- Код: 6074310
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Мобільний світлодіодний прожектор 150 Вт "Optiline" + 3 м
Характеристики продукту
- 9000 лм
- Складана опорна рама
- Гумовий шланг H05RN-F 3G1.0
- Вилка із заземлюючим контактом
- Кут випромінювання 100°
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Цей світлодіодний світильник може похвалитися широким променем, низьким споживанням енергії та низьким тепловиділенням. Він підключається за допомогою 3-метрового гумового шланга H05RN-F 3G1.0 та заземлювального вилки. Його міцна складна рама робить його ідеальним для мобільного використання. Його споживання енергії нижче, ніж у звичайних точкових світильників, ламп, прожекторів, галогенних прожекторів та галогенних ліхтарів. Він особливо підходить для зовнішнього, комерційного, будівельного та внутрішнього використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- На складній опорній рамі
- Важкий гумовий шланг 3 м H05RN-F 3G1.0
- Захисний контакт вилки Колірна температура 4000 K
- Кут променя 100° CRI 80
- PF 0,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A&G |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 кг |
| Довжина шнура живлення | 3 мм |
| Загальний світловий потік | 13500 лм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Попит на енергію | 150 кВтч/1000 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 46 x 10 x 42 см - |
| Тип продукту | Світлодіодне робоче світло |
| Характеристики робочої лампи | складання |
| Ширина вироби | 10 см |
| висота продукту | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴
