Характеристика
- Акумулятор BL1850B забезпечує до 10 годин роботи при яскравості 900 лм (найнижча), до 5,5 годин при яскравості 1700 лм (середня) та до 3 годин при яскравості 3000 лм. Штатив забезпечує стабільну основу. Підставку можна розкласти або скласти за допомогою кнопки фіксації, прикріпленої безпосередньо до ручки для перенесення. Ліхтар має захист від пилу та води за стандартом IP55. Відсік для батарейок розташований приблизно посередині налобного ліхтаря, що забезпечує комфортну робочу висоту. Підставку можна надійно прикріпити до підлоги за допомогою гвинтів або анкерів. Кришку відсіку для батарейок можна надійно заблокувати на замок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,1 кг |
| Довжина виробу | 573 мм |
| Загальний світловий потік | 3000 лм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 573 x 658 x 2240 мм - |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Характеристики робочої лампи | регульована висота |
| Ширина вироби | 658 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 058 ₴










