
ESD raaco 1248-01 Сталевий магазин (Д x Ш x В) 306 x 150 x 552 мм Кількість відсіків: 48 із заземлюючим кабелем Вміст 1 шт.
18 310 ₴
- Під замовлення
- Код: 6074327
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Секція для зберігання на 48 шухляд, тип 150-01. Кожну шухляду можна розділити за допомогою перегородок (доступні як аксесуари) на кишені. Кабель заземлення в комплекті.
Характеристики
| Конструктивні особливості | |
|---|---|
| Кількість відсіків | 48 |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,7 кг |
| Довжина виробу | 306 мм |
| Модель із каталогу виробника | 1248-01 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 306 x 150 x 552 мм |
| Тип продукту | Склад сталі |
| Ширина вироби | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 310 ₴
