
подовження світлодіодної стрічки

Характеристики продукту
- Одна стрічка з 72 світлодіодами на метр
- У комплекті 3 адаптерних кабелі довжиною 10 см зі штекером для підключення Stripes
- Для розширення базового комплекту MaxLED
- За потреби його можна вкоротити кожні 83 мм

Опис
Стрічки MaxLED настільки потужні, що їх можна легко використовувати для освітлення приміщень. Вони справді привертають увагу, особливо у профілях. Ці стрічки денного світла забезпечують стимулююче світло, яке сприяє концентрації. Їхня довжина 20 метрів робить їх ідеальними для встановлення в приміщеннях або великих проектах. Кілька стрічок можна з'єднати разом за допомогою трьох адаптерних кабелів, що входять до комплекту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Проста система підключення для легкого встановлення
- Самоклеюча задня частина для легкого встановлення
- Гнучкий матеріал для монтажу на плоских або опуклих поверхнях
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія (економія до 80% порівняно з традиційними лампами)
- Регулювання яскравості за допомогою контролера дімування/перемикання MaxLED
Комплект поставки
- Світлова смуга 20 м
- Адаптер 3x10 см зі штекером для підключення ремінців
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 600 г |
| Довжина елемента | 83 мм |
| Загальний світловий потік | 11000 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Срібло |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| робоча напруга | 24 В |
| Світловий потік (люмен) | 7,63 лм |
| Технічні характеристики світлодіодної стрічки | короткий |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 2,5 мм |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 108 ₴






