
Перетворювач постійного струму/постійного струму TracoPower THV 12-1500P, для друкованої плати THV 12-1500P, 2 Вт, 1,3 мА, 1 шт.
23 658 ₴
- В наявності
- Код: 6074333
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму в постійний струм, серія THV
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower THV 12-1500P / Ультракомпактні високовольтні модулі, відмінна стабільність вихідної напруги, висока температурна стабільність. Регульована вихідна напруга, захист від короткого замикання, металевий корпус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 65 г |
| Довжина виробу | 110 мм |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Максимальна вихідна напруга | 1500 В постійного струму |
| Максимальна ефективність | 65% |
| Мінімальна вихідна напруга | 0 В постійного струму |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Номінальна напруга | 12 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 110 x 12 x 25 мм - |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 658 ₴
