
Модуль перетворювача постійного струму TracoPower TEP 200-2412WIRCMF TEP 200-2412WIRCMF, 200 Вт, 12 В/DC, 15 А, 1 шт. 6074335
38 658 ₴
- В наявності
- Код: 6074335
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

DC/DC перетворювач серії TEP 200WIRCMF
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TEP 200-2412WIRCMF / Вхідний діапазон 4:1, кріплення до розетки через гвинтову клемну колодку та фільтр згідно з EN 55022, клас A. Відповідає залізничним стандартам згідно з EN 50155, захист від короткого замикання, дистанційне ввімкнення/вимкнення, регулювання вихідної напруги за допомогою зовнішнього резистора, захист від перегріву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 287 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 15 А |
| З'єднувальні компоненти | гвинтовий термінал |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 36 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 15 А |
| Модель із каталогу виробника | ТЭП 200-2412WIRCMF |
| Мінімальна вхідна напруга | 9 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 85 x 61 x 38,8 мм - |
| Тип продукту | Модуль DC/DC-перетворювача |
| висота продукту | 38,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 658 ₴
